• Vyhlásenie o zdravotnom stave

• Pri prvom vstupe do budovy školy 29.6. (príp.30.6.) je každý študent povinný odovzdať VYHLÁSENIE O ZDRAVOTNOM STAVE podpísané zákonným zástupcom, alebo plnoletým študentom.Máte možnosť si ho vytlačiť z internetu vyhl_o_zdravot_stave.pdf, alebo si tlačivo vyzdvihnúť na vrátnici školy.

• Oznam o prijímacom konaní na nenaplnený počet miest

• Žiaci, ktorí neboli prijatí na strednú školu, majú možnosť podať si prihlášku na vzdelávanie na našej škole pre školský rok 2020/2021

v študijných (štvorročných) odboroch

- mechanik nastavovač (aj v systéme duálneho vzdelávania),

- mechanik mechatronik (len v systéme duálneho vzdelávania),

- strojárstvo,

- programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení,

v učebných (trojročných) odboroch:

- mechanik opravár - stroje a zariadenia,

- obrábač kovov.

Prihlášky treba doručiť na sekretariát školy najneskôr
            do
            19. júna 2020.

• Pozvánka na ustanovujúce zasadnutie rady školy

• Vážení rodičia, pozývame Vás na ustanovujúce zasadnutie Rady školy pri SOŠS Skalica na funkčné obdobie rokov 2020 – 2024, ktoré sa uskutoční dňa 11. júna 2020 (štvrtok) o 16:00 hod. v priestoroch telocvične SOŠS v Skalici, Nádražná 2222, Skalica.

• Odovzdávanie maturitných vysvedčení

• Pri dodržaní aktuálnych hygienických opatrení sme našim štvrtákom i žiakom nadstavbového štúdia odovzdávali vysvedčenie o maturitnej skúške. Za účasti riaditeľky školy Mgr. Kataríny Zelenkovej i triednej učiteľky Mgr. Ivany Janotovej sa s našimi štvrtákmi prišiel rozlúčiť i zástupca firmy Schaeffler Skalica, spol. s r.o. Mgr. Ing. Miroslav Záluby. Ocenenili sme najlepších študentov v SDV, ktorými boli Frederik Hrubša, Sebastián Heleši a Marcel Šebesta. Absolventom nadstavbového štúdia rozdala vysvedčenie spolu s riaditeľkou školy ich triedna učiteľka Mgr. Danka Hnilicová. Všetkým chlapcov želáme veľa úspechov v živote.

• Interná časť maturitnej skúšky i na našej škole

• Našu školu končí tento rok 36 maturantov. Výsledky maturitných skúšok sa im kvôli mimoriadnej situácii vypočítali  podľa známok, ktoré žiaci získavali počas štúdia. Nie všetci tento výsledok akceptovali. Jeden náš študent sa rozhodol maturovať prezenčnou formou, aby mohol z ANJ získať úroveň B2. A tak sa i nám napriek hygienickým obmedzeniam podarilo nachvíľu zažiť atmosféru maturitných skúšok.