• Oznam o prerušení vyučovania - aktualizácia údajov

• Z dôvodu podozrenia na nákazu koronavírusom sa od štvrtka 17.9.2020 až do odvolania preventívne prerušuje vyučovanie i odborný výcvik ďaľším dvom triedam: triede I.A a triede II.M.
            Žiaci týchto tried by sa mali zdržiavať doma a nenavštevovať krúžky ani iné verejne prístupné miesta!
            O ďalšom postupe budeme informovať cez Edupage a prostredníctvom webstránky.

• Oznam o prerušení vyučovania triedy I.MN a triedy II.A

• Z dôvodu podozrenia na nákazu koronavírusom sa v triede I.MN a v triede II.A od štvrtka 17.9.2020 až do odvolania preventívne prerušuje vyučovanie i odborný výcvik. Ide o kontakt s pozitívnou osobou.
            O ďalšom postupe budeme informovať cez Edupage a prostredníctvom webstránky.

• Aktuálne informácie

• Od 16. septembra 2020  bude vyučovanie prebiehať už
            v normálnom - neskrátenom časovom režime.

Pozri harmonogram:

1. vyučovacia hodina     7.55 – 8.40
            2. vyučovacia hodina      8.45 – 9.30
            3. vyučovacia hodina      9.45 – 10.30
            4. vyučovacia hodina     10.35 – 11.20
            5. vyučovacia hodina     11.25 – 12.10
            12.10 – 12.40  obedová prestávka
            6. vyučovacia hodina     12.40 – 13.25
            7. vyučovacia hodina     13.30 – 14.15

V prevádzke bude školský bufet  i nápojový automat. Možnosť stravovať sa v školskej jedálni bude od 17. septembra 2020. Stále ostáva v platnosti  dodržiavanie opatrení R-O-R (rúška, odstupy, dezinfekcia rúk).

• Odborný výcvik trocha inak

• Pre rekonštrukciu školských dielní  v SOŠS Skalica v tomto školskom roku žiaci  I. A, II. A, III. A, II.N a IV. N absolvujú odborný výcvik vo firmách Didaktik, ZLK Kos, Grafobal a. s. a Schaeffler Skalica, spol. s r.o.

Dňa 4. 9. a 7. 9. 2020 sa žiaci III. A, II. A a IV. N triedy zúčastnili školenia BOZP a PO v podniku DIDAKTIK. Po školení sme pokračovali prehliadkou pracovísk, na ktoré budú naši žiaci pridelení počas praxe vo firme. Žiakov zaujali najmä moderné stroje a robotická linka, no záujem bol aj o prácu s nitovacou pištoľou. Podnik má ozaj rôznorodé pracoviská. Samozrejme, stretli sme sa aj so strojmi, ktoré sú nám známe. Naše staré dobré sústruhy, frézky a brúsky. Na pracoviskách boli zamestnanci ochotní vysvetliť a prakticky ukázať žiakom prácu, ktorú vykonávajú. Veríme, že tento deň bude začiatkom úspešnej spolupráce podniku Didaktik a školy.

Našim žiakom želáme, aby získali čo najviac vedomostí a zručností, ktoré v budúcnosti využijú a samozrejme, aby sa na nových pracoviskách cítili príjemne a užitočne.

• Aktuálna informácia

• Odborný výcvik bude prebiehať v nezmenenej časovej forme - vyučovacie hodiny skrátené nebudú. Žiaci sa budú môcť stravovať vo firme Aproxima.